Apie mus

Apie mus

UAB „Eurovalymas“ – teikia aukščiausios kokybės valymo paslaugas garantuojant išskirtinę švarą bei tvarką kiekvienam klientui.

Turėdami profesionalias švaros paslaugų žinias, kurias mūsų darbuotojai nuolat tobulina tarptautiniuose ar Lietuvoje organizuojamose seminaruose, esamiems ir būsimiems klientams galime teikti tik itin aukštos kokybės įvairias valymo ar teritorijos priežiūros paslaugas, o mūsų speciali valymo įranga, profesionali chemija ir šiolaikiškos technologijos leidžia tai įgyvendinti taupant ir laiką.

Klientų laiko taupymui, jų norų bei atliekamų paslaugų įgyvendinimo kokybei užtikrinti ir palaikyti mūsų įmonėje yra įkurtas „Kokybės kontrolės padalinys“, leidžiantis dar labiau įtvirtinti mūsų požiūrį, kad vis didėjantis mūsų klientų ratas privalo gauti tik tai kas geriausia.

Gerbiami klientai, Jei susirūpinote aplinkos būkle, patikėkite savo švaros ar teritorijos priežiūros darbus tikriems profesionalams, o mes atsakydami tuo pačiu pasirūpinsime laiku atliekamais darbais ir kokybiškomis paslaugomis.

 

Norime su Jumis pasidalinti informacija apie mūsų teikiamas plataus profilio paslaugas, kurios skirstomos į tris kategorijas:

Jei atsakymų į Jums rūpimus klausimus neradote, susisiekite su mumis.