Karjera

Karjera

Šiuo metu mes vėl plečiame savo komandos gretas ir su džiugesiu norime Jums pranešti, kad ieškome šių, atsakingai į savo darbą žiūrinčių darbuotojų:

• Valytojos – Kaunas
• Valytojo/-os mobilioje valymo brigadoje
• Vadybininko pardavimams 

Geri įmonės ir darbuotojų santykiai veda prie dar geresnių ir didesnių verslo rezultatų. Šilti darbiniai santykiai mūsų įmonėje yra didžiulis abipusio bendradarbiavimo nuopelnas, kurį siekiame ne tik išsaugoti, bet pagerinti ir įtvirtinti dar labiau.

Mūsų jaunas ir veržlus kolektyvas niekada nestokojo energijos darbams ir svarbiausio – geros nuotaikos. Tinkamas darbuotojų profesinis bei etiketo pasiruošimas ir nuolat didėjantis kolektyvas suteikia įmonei dar didesnę galimybę siekti kuo aukštesnės verslumo sėkmės.

Siūlomas įmonės valymo bei teritorijų priežiūros paslaugų asortimentas leidžia Jums pasirinkti mielesnį ir labiau „prie širdies“ darbo pobūdį, o draugiškas kolektyvas padeda greičiau įsisavinti arba patobulinti profesines bei darbines žinias.

Įmonės reikalavimai nėra griežti, jei tokius, sau, esate susiformavę patys ir suprantate, ką reiškia žodžiai atsakingumas, pareigingumas ir sąžiningumas.

Mes Jums siūlome visas profesionalias darbui reikalingas priemones, apmokysime su jomis dirbti ir tinkamai įvertinsime Jūsų karjeros galimybes, jei savo įgūdžius ir gebėjimus pademonstruosite darbais, kai prisijungsite prie mūsų kolektyvo.

Verta žinoti, kad mūsų klientai yra reiklūs švarai ir darbų kokybei, todėl jei esate įsitikinę, kad pajėgsite laikytis paprastų bet konkrečių ir atsakomybės reikalaujančių darbinių principų, mes esame pasiruošę nedelsiant Jus priimti į darbą ir suteikti puikią galimybę įrodyti tai.

Manome, kad nieko neįmanomo nėra, tereikia tik, šiek tiek, pastangų ir kantrybės. Esame pasirengę suteikti Jums visas darbui ir jų atlikimui reikalingas žinias, kurios, tikimės, bus tinkamai panaudotos mūsų kokybiškų švaros bei priežiūros paslaugų įgyvendinimui klientams. 

Tikimės, kad atėjus dirbti ir pilnai įsijungus į mūsų kolektyvą Jums nebereikės dažnai keisti darbo ir liksite su kolektyvu ilgam dėl mūsų atsakingo ir tinkamo požiūrio į darbuotojus. Darbuotojas – mūsų įmonės sėkmė, tad liksime patenkinti, jei sutiksite siekti sėkmės kartu su mumis. Mes didžiuojamės visais mūsų darbuotojais bei jų atliekamų darbų kokybe, tad visada galite tikėtis mūsų pagalbos, jei nuspręsite, kad tokia Jums yra būtina ar reikalinga. Įsilieti į kolektyvą nėra sudėtinga, todėl paskambinkite mums arba parašykite ir siekime aukščiausių rezultatų kartu.

Jei atsakymų į Jums rūpimus klausimus neradote, susisiekite su mumis.