Pritrauks klientų!

Nekyla jokių dvejonių, jog profesionali valymo įmonė gali atlikti kiekvieną valymą greičiau ir aukštesniu lygiu negu įmonės darbuotojai, kurių tiesioginė pareiga nėra valyti savo darbo vietą ir ofisą. Kai įmonė perka profesionalaus valymo paslaugas, ji gauna kvalifikuotą darbuotoją ir patalpos išvalomos daug profesionaliau, jos tampa patrauklesne vieta. Klientas, sužavėtas Jūsų aplinkos tvarkingumu, bendraus daug maloniau ir tikimybė, jog sudarysite gerą sandorį yra ženkliai didesnė negu ofise, kuris nėra išvalytas labai kruopščiai. Todėl ilgainiui tai reiškia, jog verslui naudotis profesionalios valymo įmonės paslaugomis yra teisingas pasirinkimas.

Jokių rūpesčių dėl valytojų atostogų!

Taip pat kai kurie verslininkai pasirenka samdyti valytoją visu ar puse etato. Tuo momentu tai gali pasirodyti kaip pigesnis variantas nei pasisamdyti profesionalią valymo įmonę, tačiau čia nėra atsižvelgiama į tai, kas pavaduos valytoją, jei ji susirgs ar išeis atostogų, kas rūpinsis visa reikalinga chemija ir įranga, jog valymas būtų atliktas gerai. Todėl nusisamdyti valytoją tik atrodo pigesnis variantas, tačiau iš tiesų ilgainiui sumokate daugiau. Profesionali valymo įmonė pasirūpina, kad Jūsų patalpos būtų visada išvalytos sutartu laiku.

Mažesnė darbuotojų kaita!

Kiekvienas verslas žino, kad samdyti naują darbuotoją kainuoja nemažai laiko ir pinigų. Yra daug patogiau ir pigiau išlaikyti esamus kvalifikuotus darbuotojus, negu surasti naujų, nes visuomet atsiras papildomų išlaidų juos apmokant ir pripratinant prie kompanijos vidaus taisyklių. Šis procesas gali užtrukti dieną, savaitę, mėnesį ar net metus ir tai gali ženkliai sumažinti Jūsų produktyvumą. Gerai tai, kad samdant profesionalią valymo įmonę šito iš dalies galime išvengti. Darbuotojai, kuriems patalpų valyti patiems nereikia jaučia didesnį pasitenkinimą savo darbu ir yra labiau linkę likti esamoje darbo vietoje

Daugiau laisvo laiko!

Dar vienas valymo paslaugas teikiančios įmonės privalumas yra tas, jog ji padės atlaisvinti Jūsų darbotvarkę. Profesionali valymo įmonė turėtų gana akivaizdžiai sutaupyti Jūsų brangaus laiko. Juk „UAB Eurovalymas“ darbuotojai yra apmokyti profesionalai, kurie atliks visas paslaugas daug greičiau nei nepatyrę valytojai. Todėl namų ir verslų savininkai tą laiką, kurį sugaišdavo valydami ar besirūpindami valymu, gali skirti savo darbui, verslui, pomėgiams ir savo šeimai. O tam, kad nekiltų konfliktų dėl valymo laiko, sudaromas grafikas, su kuriuo sutinka mūsų klientai ir mes.

Naudojame