Linoleumo, PVC dangų poliravimas.

Linoleumo, PVC dangų poliravimas.

PVC dangų bei linoleumų apsaugai – siūlomos dangų poliravimo paslaugos.

Galima pasiginčyti, kuri danga yra pati praktiškiausia, bet kiekvienas turime savo nuomonę, skonį ir galimybes, nors visame pasaulyje linoleumas bei pvc dangos sulaukia didžiulio pripažinimo dangų rinkoje.

Kodėl taip yra? Faktoriai tik du. Pirma, tai danga, kuri yra pakankamai ekonomiška, nes linoleumas visada kainuos mažiau nei medinės ar akmens plytelėmis išklotos grindys. Antra, jų priežiūra yra paprasta ir nereikalaujanti didelių investicijų. Šios dangos daug dėmesio ir pastangų priežiūrai nereikalauja, bet tam tikri sprendimai padės jas reguliariai prižiūrėti bei išsaugoti technines savybes ilgiau.

Visi žino, kad pati tinkamiausia priežiūra, tai reguliarus dangos plovimas su šepečiu ir vandeniu, nieko kieto, kad nesusibraižytų danga. Ploviklius renkamės įprastose parduotuvėse, tad po atlikto plovimo ir dangų perplauti nereikia, negaištamas ir laikas. Tik ar nepamirštame ko nors svarbaus?

Visos grindys, ankščiau ar vėliau praranda ankščiau turėtą žvilgesį ir jį sugrąžinti gali vienas labai elementarus veiksmas – poliravimas. Po atlikto poliravimo danga tampa atsparesnė krūviams, tarnauja ilgiau bei ilgiau išlaiko paviršiaus blizgesį. Suprantama, visus darbus galima atlikti savarankiškai, tik ne visi garsėjame kaip poliravimo specialistai. Visko žinoti neįmanoma, todėl šiuo klausimu galima išspręsti be didelių pastangų, galima šias paslaugas užsisakyti įmonėje, kuri išmano savo darbą ir teikia profesionalias paslaugas.

Mūsų komanda atvyksta į vietą su visa reikiama įranga ir darbus atlieka nepriekaištingai ir laiku. Tačiau, ne visi mūsų klientai žino ar supranta apie vienos ar kitos paslaugos būtinybę. Vienos dangos yra poliruojamos, o kitos vaškuojamos, bet dėl informacijos trūkumo, klientai dažnai painioja šias paslaugas. Dažnas klientas prašo vaškuoti, nors jiems pakanka ir pigesnės paslaugos – poliravimo, kas leidžia Jiems netikėtai sutaupyti. Garantuojame, kad kainos ir kokybės santykis bus optimalus, nes kiekviena danga reikalauja tam tikros priežiūros, jei norima džiaugtis ja ir naudoti ne vienus metus. Kai suvokiamas šis faktas dėl būtinos grindų dangos priežiūros paslaugų, šiek tiek investavus, galima išvengti didesnių investicijų į grindų dangos keitimą.

Atmintina, kad PVC dangos ar linoleumo poliravimo būtinybę ir dažnį gali pasiūlyti tik savo darbą išmanantys specialistai, nes gali būti, kad poliruoti visos dangos Jums nereikės, pakaks tinkamai apdoroti tik nusidėvėjimo požymius turinčias vietas, kas taip pat leidžia išsaugoti dangos blizgesio vientisumą neskiriant daug lėšų. Linoleumo ar PVC dangos atnaujinimo darbus patikėję profesionalams, neteks gaišti laiko nusidėvėjusių vietų paieškai, sprendžiant poliravimo medžiagų klausimus, tad visą savo laiką galėsite skirti produktyvių darbų atlikimui. 

Linoleumas ir PVC dangos yra vertinamos dėl savo ilgaamžiškumo, todėl ir gydymo įstaigos yra pasirinkusios panašias dangas, nes akivaizdu, kad grindys, kurios reikalauja minimalios priežiūros ir nedidelių papildomų išlaidų – pats geriausias pasirinkimas.

Jei atsakymų į Jums rūpimus klausimus neradote, susisiekite su mumis.