Minkštų ir odinių baldų cheminis/anti alerginis valymas

Minkštų ir odinių baldų cheminis/anti alerginis valymas

Minkšti ir odiniai baldai privalo būti švarūs, kad nesukeltų alerginių sveikatos sutrikimų

Gyvenimo be minkšto fotelio, sofos, kušetės ar lovos mes tikrai negalėtume įsivaizduoti. Taip, jie puošia interjerą, bet ir atlieka be galo svarbią funkciją – suteikia komforto žmonių gyvenime ir tampa įrankiu poilsiui.

Dienos pabaigoje atsisėsti ant patogaus fotelio yra didelis malonumas. Tik retai apie tai susimąstome, o ištiesti kojas ant sofos mėgsta beveik visi. O ką apie šių baldų švarą manote Jūs? Žinoma, kad juos reikėtų valyti, tik ar tai atliekama pakankamai dažnai ir teisingai?

Valymo klaidas pastebėti galime nesunkiai, lieka specifinės ar iki galo neišvalytų dulkių dėmės, po valymo darbų išblunka baldų spalva, medžiaga tampa šiurkšti ar pradeda irti. Visų šių problemų išvengti įmanoma, jei naudositės švaros kompanijos paslaugomis, kuri teikia minkštų ir odinių baldų cheminį bei anti-alerginį valymą.

Odiniai baldai visada atrodo solidžiai, bet jų priežiūra yra tikras iššūkis. Reikia naudoti specialius ir odai nekenkiančius ploviklius (kiekvienai rūšiai atskira priemonė) ir ne pačius pigiausius, kad nebūtų pakenkta pačiam natūraliausiam audiniui – odai. Švaros paslaugas teikianti įmonė visada naudoja sertifikuotas ir pačios aukščiausios kokybės valymo produktus. Jie nuolatos stebi rinką ir domisi naujovėmis, kurios padeda ne tik pagreitinti valymo procesą, bet ir apsaugo pačią dangą, o seminaruose įgautos profesionalios žinios jau senei yra įtvirtintos ir praktikoje.

Kitų medžiagų minkštų gaminių cheminio valymo nauda yra pakankamai akivaizdi – išryškėja baldų spalva, todėl, jie atgauna savo estetinį vaizdą. Dera paminėti, kad šio proceso metu išnyksta ir dulkės bei erkutės, kurios, prie žmonių komforto neprisideda. 

Pasirodo, kad atnaujinti savo turimus baldus nėra labai sunku. Didelių investicijų šis procesas nereikalauja. Tereikia kreiptis į specialistus, kurie jums patogiu laiku atvyks į namus ar biurą ir atliks valymo darbus. Darbai susideda iš kelių etapų, tokių kaip apipurškimas, džiovinimas, siurbimas, plovimas. Patys baldai po tokios procedūros išdžiūsta per 2-8 valandas, tai nėra didelis laiko tarpas, bet jų švara ir malonus kvapas vilios patogiai įsitaisyti ir pasimėgauti ramybe ar būtumėte namuose, ar biure.

Žinoma, šiuos darbus galima atlikti ir savarankiškai, tik visada bus rizika, kad procesas vyks neteisingai, neįveiksite visų dėmių, bei sugadinsite turimo baldo gobeleną ar odą. Profesionalai negadina, jie profesionaliai atlieka savo darbą panaudodami visas turimas žinias, o valymo darbų rezultatai nustebina daugelį.

Jei atsakymų į Jums rūpimus klausimus neradote, susisiekite su mumis.