Plytelių impregnavimas

Plytelių impregnavimas

Patikėkite plytelių impregnavimą žinantiems ir išmanantiems savo darbą profesionalams

Akmens masės plytelės visada buvo ir bus pats praktiškiausias pasirinkimas grindims. Jas prižiūrėti nėra sudėtinga, tarnauja jos ilgus metus ir niekada neišnyksta iš statybos mados katalogų.

Ar tikrai žinome viską apie plytelių priežiūrą? Plytelės, tai ilgalaikis produktas, kuris puošia kiekvienus namus ar biurą, bet ir jos reikalauja specialios priežiūros, kad estetinis jų vaizdas neišbluktų pernelyg greitai. 

Sprendimas yra pakankamai paprastas, tai plytelių impregnavimas. Ir kol grindys dar naujos, jas dera impregnuoti specialiu apsauginiu skysčiu, kuris taps akmens plokščių apsauga nuo purvo, vandens ir riebalų įsigėrimo. Naudinga nepamiršti ir UV spindulių, nes jie per tam tikrą laiką, lėtai, bet pastebimai gali išblukinti ir akmens masės spalvą. Norint išsaugoti ir spalvą, ir plyteles paruošti apsaugai nuo išorinių veiksnių įtakos, dera jas impregnuoti. Tai saugo naujos erdves estetinį vaizdą ir lengvina švaros palaikymą.

Visus šiuos darbus įmanoma atlikti ir savarankiškai. Tačiau didelis gyvenimo srautas ar įtempta verslo aplinka ne visada suteikia galimybę skirti tam laisvo laiko. Be to, netinkamas cheminių ir valymo preparatų panaudojimas gali pridaryti ir žalos. Todėl verta pasirinkti savo darbą išmanančius ir profesionaliai darbą atliekančius specialistus. 

Profesionali valymo paslaugų įmonė turi ne tik reikalingą techniką, kuri pagreitina darbus, bet ir žinias, kurios padeda nesuklysti ir visada leidžia pasiekti norimą rezultatą. Darbų eiga nėra sudėtinga ir susideda iš kelių etapų. Iš pradžių specialistai plyteles gerai išplauna giluminiu būdu, tai padeda atsikratyti visų įmanomų šiukšlių, bei dulkių. Tada plytelės yra dengiamos specialia priemone, kuri įsiskverbia į pačią plytelę ir uždaro paviršiaus ertmes bei įtrūkimus. Taip apdorota grindų danga tampa atspari intensyviam žmonių srautui, jos ilgiau lieka švarios.

Negalima pamiršti ir reguliarios plytelių priežiūros, nes įbrėžimų pavyksta išvengti tik tada, kai jos yra poliruojamos panaudojant specialų vašką. Šios priemonės yra siūlomos kelių efektų, todėl klientai gali pasirinkti sau priimtiną variantą.

Plytelėmis išklotos grindys puošia tiek namus, tiek biurus, tai puiki ir ilgaamžė investicija. Todėl tik tinkamai prižiūrimos jos tarnaus ilgai, džiugins ne tik savininkus, bet ir kiekvieną svečią ar klientą.

Mūsų specialistų komanda turi visas šiems darbams būtinas žinias bei darbinius įgūdžius, todėl pasirinkę mūsų paslaugas gausite jas visas laiku ir su aukšta kokybe bei garantijomis.

Jei atsakymų į Jums rūpimus klausimus neradote, susisiekite su mumis.