Standartinių ir vitrininių langų valymas dideliame aukštyje naudojant kėlimo įrangą

Standartinių ir vitrininių langų valymas dideliame aukštyje naudojant kėlimo įrangą

Reguliarus standartinių ir vitrininių langų valymas

Nešvarus langas nepuošia nei patalpų vidaus, nei išorės. Valyti langus nėra sudėtingas darbas, bet ką privalu daryti, kai purvini langai būna labai dideliame aukštyje ir kopėčios nėra darbų įgyvendinimo įrankis? Atsikratyti visų baimių ir bandyti juos išvalyti savo pastangomis, o gal geriau kreiptis į valymo paslaugas teikiančią kompaniją, kuri žino, kaip turi būti atliekami valymo darbai dideliame aukštyje ir kokia įranga būtina panaudoti?

Rizikuoti savo sveikata bei gyvybe, vien tik todėl, kad langai būtų švarūs – ne pats protingiausias žingsnis. Žinoma, pinigų sutaupyti pavyks, bet tai jau labai neatsakingas žingsnis. Geriau šiuos darbus palikti toms kompanijoms, kurios tiksliai žino, kaip dera dirbti dideliame aukštyje ir turi aukštalipio pažymėjimus. Suprantama, kad tokia paslauga nėra labai pigi, bet pridedant ir įvertinant švaros kokybę, šios paslaugos tampa vis dažniau ieškoma paslauga.

Jos kainą lemia ir pastato aukštis, forma, privažiavimo galimybės, nes vienu atveju galima naudoti keltuvą, kituose objektuose teks panaudoti ir pademonstruoti ir aukštalipio žinias, kas kainuoja papildomai. Dera paminėti ir dar vieną svarbų faktą, kad šiais darbais besiverčiančios įmonės noriai dirba su tais klientais, kurie teikia didesnius bei reguliarius užsakymus, nes susumavus darbo laiką, naudotą techniką ir žmonių kiekį, daugeliui langų valymas dideliame aukštyje tiesiog neša nuostolius. Vienintelė išeitis yra kooperuotis kartu su skirtingomis įmonėmis ar kaimynais bendrų paslaugų užsakymui. Palaikyti švarą dideliame aukštyje ne tik prabanga, bet ir solidumo išlaikymas.

Pati darbo eiga nėra labai sudėtinga, ji vyksta pakankamai greitai ir per kelias darbo valandas galima įveikti nemenkus plotus. Tada stiklinis pastatas nušvinta naujomis spalvomis, nes švarūs vitrininiai langai suteikia žavesio statiniui, pakelia nuotaiką savininkams ir klientams.

Langų valymo sezonas įvairiame aukštyje dažniausiai prasideda nuo balandžio mėnesio. Šią informaciją žinoti yra naudinga, nes tada galima planuoti ne tik darbų pradžią, bet ir būsimą biudžetą. Žinoma, stebuklų tikėtis nereikia, nes švarūs buvę langai po kelių mėnesių vėl užsineš purvu, tada procedūrą teks kartoti iš naujo. Tik niekur nepasislėpsi, nes švara reikalauja investicijų, o mėgautis nepakartojamu vaizdu pro velniškai purviną langą – nėra smagu.

Standartinių ar vitrininių langų valymas dideliame aukštyje – specifinis darbas, kuris reikalauja ne tik specialios įrangos, leidimo, žinių ir pasiruošimo, bet ir drąsos. Jos turintys asmenys ir teikia šias paslaugas, kas mūsų klientams užtikrina švarius langus, kurie ranka ar kopėčiomis – nepasiekiami.

Jei atsakymų į Jums rūpimus klausimus neradote, susisiekite su mumis.